Pamuk & Pamuk olarak,  kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön plana almış bir  yaklaşımla, 2010 yılından itibaren pijama ve eviçi giyim üretiyoruz. Kendimize dışarda gösterdiğimiz özen ve şıklığı evimizin içinde de en yakınlarımıza sunmak amacıyla sade ve rahat tasarımlarla ürünlerimizi hazırlıyoruz.

 

Ürünlerimizde insan sağlığına tam uygunluktan taviz vermiyoruz ve tek beklentimiz müşterilerimizin memnun bir alış-veriş yaptığını bilmek ve müşterilerimizin ürünlerimizi yeniden aradığını görmektir. Bu amaçla "müşteri velinimetimizdir" temelli bir anlayışı düstur edindik. Ürünlerimizi her noktaya ulaştırmak amacıyla çağın imkanlarını kullanarak internet sitesi ve sosyal medya üzerinden yola çıktık.

 

Pamuk & Pamuk olarak amacımız, küçük bir atölyeden başlayarak, müşterilerimizin gönlünde yer almak ve müşterilerimize kaliteyi sunmak suretiyle hedeflerimize ulaşabileceğimizi göstermektir.

 

 

Çalışmalarımız hakkındaki görüşlerinizi bildirmeniz, size daha iyi hizmet sunmamızı sağlayacak, görüşlerinizi sosyal medya hesaplarımız ve sitemiz üzerinden paylaşmanız ise bizi memnun edecektir.

 

 

 

 

 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR